Vše o nákupu

 

Zakoupením not v internetovém obchodě www.notyonline.cz získáváte právo legálně si vytisknout na Vaši tiskárně písničky nebo skladby, které jste si koupili.
 
Umělci, skladatelé, textaři a mnoho dalších lidí pilně pracují, aby Vám mohli nabídnout tyto písničky, skladby a melodie. Všechny skladby na našich stránkách jsou legálně autorizovány a licencovány autory skladeb nebo jejich vydavateli.
Autoři skladeb získávají svůj peněžní příjem tím, že dostávají provizi z každé jednotlivě prodané skladby, písničky nebo melodie.
Všechny nabízené díla jsou chráněny autorským právem a proto Vás prosíme, aby jste dodržovali autorský zákon a noty dále nekopírovali a bez souhlasu je dále nerozšiřovali a to ani fyzicky, ani elektronicky.
 
CENY
Ceny v internetovém obchodě www.notyonline.cz jsou konečné prodejní ceny včetně DPH a  mohou se měnit bez předchozího upozornění.
Pro spolehlivé využívání služeb internetového obchodu notyonline.cz silně doporučujeme vysokorychlostní internetové připojení. 
 
PODMÍNKY
Používání internetového obchodu www.notyonline.cz vyžaduje kompatibilní hardware, připojení na internet a  software třetích stran. Výkon našich služeb může být ovlivněna kvalitou těchto faktorů. Využíváním služeb v našem internetovém obchodě přijímáte skutečnost, že je Vaší povinností zajistit, aby tyto požadavky byly splněny.
Jakýkoli odkaz na software třetích stran nesmí být považován jako záruka správného výkonu takového softwaru. Případné stížnosti na výkon softwaru třetích stran by měly být směřován na společnosti, které takový software vlastní.
 
VRÁCENÍ ZBOŽÍ
Notový materiál, který je nabízen a digitálně doručován internetovým obchodem www.notyonline.cz je považován za službu . Vzhledem v povaze služby, kterou nabízíme na notyonline.cz souhlasíte, že nebudete uplatňovat jakékoliv právo na vrácení nebo zrušení této služby v případě, že jste se již pokusili noty vytisknout (klikli jste na ikonu tiskárny u zakoupených not), ale  tisk se nepovede z důvodů, které nejsme schopni ovlivnit( špatné nastavení tisku, zaseknutý papír v tiskárně, málo papíru v tiskárně, málo toneru a další).
 
VRÁCENÍ PENĚZ
Pokud máte potíže nebo potřebujete poradit s nakupováním not z našeho internetového obchodu notyonline.cz, neváhejte a kontaktujte nás.
My se pokusíme Váš problém vyřešit, případně zrušit objednávku nebo vrátit platbu v případě, že nebudeme schopni problém vyřešit.
 
Zákaznická podpora:
email: info@notyonline.cz 
telefon: 596 541 237
hotline: 603 453 327​