Nejčastější dotazy


Nevidím noty, notový zápis je deformovaný a vidím jen nožičky not bez hlaviček
V případě, že uvidíte v kartě zboží v náhledu skladby místo not pouze nožičky not bez hlaviček, tak chyba není v špatném notovém zápise písničky, ale v použitém internetovém prohlížeči. Pravděpodobně jste použili internetový prohlížeč EDGE, který v tuto chvíli neumí s přehrávačem notovému záznamu spolupracovat a nezobrazuje notový zápis správně.
Řešením tohoto problému je přejít na jiný internetový prohlížeč a noty si prohlédnout, případně koupit a vytisknout zde.
Pro správné zobrazení notového zápisu a tisk doporučujeme internetový prohlížeč CHROME, ale také ostatní internetové prohlížeče jako jsou FIREFOX, OPERA a další.. (kromě EDGE) zobrazují notový zápis správně. 
  
 

Nevidím noty, místo notového záznamu mám prázdné místo
​V případě, že se Vám kartě zboží vybrané písničky nezobrazí v levé polovině obrazovky pole přehrávače notového záznamu (neuvidíte zde noty, ale jen prázdné místo), tak je pravděpodobně přetížený vzdálený databázový server našeho dodavatele not.
Písničku v tomto případě nekupujte, protože se Vám nezobrazí ani na stránce tisku not a noty nepůjdou vytisknout.
  
​Doporučujeme navštívit stránky později nebo jiný den a noty si koupit pouze tehdy, když se Vám v kartě zboží zobrazí notový záznam Vámi vybrané písničky.  

 

Jak zobrazit a přehrát noty vybrané písničky
Po kliknutí na vybranou písničku se Vám skladba otevře v detailu, kde jsou zobrazeny všechny informace, které o skladbě víme. V
levé polovině obrazovky vidíte pole přehrávače notového záznamu, ve kterém je zobrazen notový zápis Vámi vybrané písničky.  Kliknutím na tlačítko s obrázkem šipky vlevo pustíte přehrávání notového zápisu a zároveň Vám po notovém zápisu běží  barevná čárka, která ukazuje, který takt se právě přehrává.

​V případě, že tlačítko přehrávání není aktivní, tak tuto skladbu nelze přehrát, ale pouze zobrazit, protože písnička není upravena pro režim přehrávání.


Jak transponovat noty
​V liště přehrávače notového záznamu je ozubené kolečko (tlačítko) nastavení. Kliknutím na toto tlačítko se Vám zobrazí nabídka přehrávače s možností transponovat skladbu o tři půltóny nahoru nebo dolů (viz. obrázek Transponování not ).
​V kartě vybrané písničky si můžete transponování vyzkoušet, zjistit jak to funguje a vybrat si to správnou tóninu pro Vás.  Konečné  transponování je však potřeba udělat až po zakoupení skladby, těsně před samotným tiskem not. V kartě zboží nebo před tiskem not mám místo zobrazení not obrázek s kolečkem a nápisem Loading
Tato informace v poli pro zobrazení not Vás informuje o tom, že se noty právě stahují do Vašeho internetového prohlížeče (viz. obrázek Loading).
Rychlost stahování je závislá na rychlosti Vašeho internetového připojení a někdy také na vytíženosti vzdáleného serveru, na které je umístěna databáze not. 
​Před pokračovaním v nákupu nebo tisku not prosím vyčkejte než se noty pro přehrávače stáhnout a plně se Vám zobrazí.
​Jestliže stahování not trvá déle než je obvyklé, zkuste obnovit stránku stiskem tlačítka F5 a v případě, že to nepomůže, tak je problém pravděpodobně na straně vzdáleného serveru a doporučujeme stránku navštívit později. 
   


Kolikrát si mohu noty vytisknout

​Noty lze vytisknout vytisknout v takovém množství, jaké jste si koupili.
Koupíte-li si noty jednou, tak Vám program povolí pouze jedno vytištění, koupíte-li si noty ve více kopiích, tak Vám přehrávač notového zaznámu povolí vytisknout počet kopií, které jste si koupili. Mohu si noty koupit a vytisknout později ?
​Ano, všechny Vámi koupené noty budou uloženy ve Vašem zákaznickém účtu, kde si je můžete kdykoliv zobrazit a vytisknout.
Noty si tak můžete koupit na počítači, notebooku nebo tabletu, které nejsou připojeny k tiskárně a vytisknout si je můžete kdykoliv později, přímo z Vašeho zákaznického účtu až budete mít tiskárnu k dispozici.
Všechny Vaše objednávky jsou v Zákaznickém účtu rozděleny do dvou skupin na Noty připravené k tisku a Již vytištěné noty.
​ 

Máte-li dotaz, tak neváhejte na kontaktujte nás.
​Rádi Vám poradíme s výběrem, transponováním a tiskem not.

Napište nám

email:     info@notyonline.cz
​telefon:  596 541 237
​hotline:  603 453 327