Nejčastější dotazy


Nevidím noty, notový zápis je deformovaný a vidím jen nožičky not bez hlaviček
V případě, že uvidíte v kartě zboží v náhledu skladby místo not pouze nožičky not bez hlaviček, tak chyba není v špatném notovém zápise písničky, ale v použitém internetovém prohlížeči. Pravděpodobně jste použili ještě starou verzi internetového prohlížeče EDGE, který neumí s přehrávačem notovému záznamu spolupracovat a nezobrazuje notový zápis správně. Mělo by stačit aktualizovat Váš počítač, kdy se Vám nahraje nová verze EDGE a ta již funguje bez problému.
Okamžité řešení problému (bez aktualizace) je přejít na jiný internetový prohlížeč a noty si prohlédnout, případně koupit a vytisknout zde.
Pro správné zobrazení notového zápisu a tisk doporučujeme internetový prohlížeč CHROME, ale také ostatní internetové prohlížeče jako jsou FIREFOX, OPERA a další.. (kromě staré verze EDGE) zobrazují notový zápis správně. 
Důležité !!!
Když nevidíte v náhledu koupené písničky noty, ale pouze nožičky bez hlaviček, tak si koupené noty NETISKNĚTE. 

Tiskárna vytiskne pouze to co vidíte na monitoru počítače. Zkuste jiný internetový prohlížeč a mělo by vše být v pořádku. 
V případě, že si nevíte rady, tak napište nebo volejte, ale vždy před tím než noty vytisknete. 
Program zaeviduje každé vytištění not, neumíme kontrolovat, jestli notový zápis, který vidíte na monitoru je správný nebo deformovaný. Vytiskne se však pouze to co vidíte vy.

Nevidím noty, místo notového záznamu mám prázdné místo
​V případě, že se Vám kartě zboží vybrané písničky nezobrazí v levé polovině obrazovky pole přehrávače notového záznamu (neuvidíte zde noty, ale jen prázdné místo), tak je pravděpodobně přetížený vzdálený databázový server našeho dodavatele not.
Písničku v tomto případě nekupujte, protože se Vám nezobrazí ani na stránce tisku not a noty nepůjdou vytisknout.
  
​Doporučujeme navštívit stránky později nebo jiný den a noty si koupit pouze tehdy, když se Vám v kartě zboží zobrazí notový záznam Vámi vybrané písničky.  

 

Jak zobrazit a přehrát noty vybrané písničky
Po kliknutí na vybranou písničku se Vám skladba otevře v detailu, kde jsou zobrazeny všechny informace, které o skladbě víme. V
levé polovině obrazovky vidíte pole přehrávače notového záznamu, ve kterém je zobrazen notový zápis Vámi vybrané písničky.  Kliknutím na tlačítko s obrázkem šipky vlevo pustíte přehrávání notového zápisu a zároveň Vám po notovém zápisu běží  barevná čárka, která ukazuje, který takt se právě přehrává.

​V případě, že tlačítko přehrávání není aktivní, tak tuto skladbu nelze přehrát, ale pouze zobrazit, protože písnička není upravena pro režim přehrávání.


Jak transponovat noty
​V liště přehrávače notového záznamu je ozubené kolečko (tlačítko) nastavení. Kliknutím na toto tlačítko se Vám zobrazí nabídka přehrávače s možností transponovat skladbu o tři půltóny nahoru nebo dolů (viz. obrázek Transponování not ).
​V kartě vybrané písničky si můžete transponování vyzkoušet, zjistit jak to funguje a vybrat si to správnou tóninu pro Vás.  Konečné  transponování je však potřeba udělat až po zakoupení skladby, těsně před samotným tiskem not. V kartě zboží nebo před tiskem not mám místo zobrazení not obrázek s kolečkem a nápisem Loading
Tato informace v poli pro zobrazení not Vás informuje o tom, že se noty právě stahují do Vašeho internetového prohlížeče (viz. obrázek Loading).
Rychlost stahování je závislá na rychlosti Vašeho internetového připojení a někdy také na vytíženosti vzdáleného serveru, na které je umístěna databáze not. 
​Před pokračovaním v nákupu nebo tisku not prosím vyčkejte než se noty pro přehrávače stáhnout a plně se Vám zobrazí.
​Jestliže stahování not trvá déle než je obvyklé, zkuste obnovit stránku stiskem tlačítka F5 a v případě, že to nepomůže, tak je problém pravděpodobně na straně vzdáleného serveru a doporučujeme stránku navštívit později. 
   


Kolikrát si mohu noty vytisknout

​Noty lze vytisknout vytisknout v takovém množství, jaké jste si koupili.
Koupíte-li si noty jednou, tak Vám program povolí pouze jedno vytištění, koupíte-li si noty ve více kopiích, tak Vám přehrávač notového zaznámu povolí vytisknout počet kopií, které jste si koupili. Mohu si noty koupit a vytisknout později ?
​Ano, všechny Vámi koupené noty budou uloženy ve Vašem zákaznickém účtu, kde si je můžete kdykoliv zobrazit a vytisknout.
Noty si tak můžete koupit na počítači, notebooku nebo tabletu, které nejsou připojeny k tiskárně a vytisknout si je můžete kdykoliv později, přímo z Vašeho zákaznického účtu až budete mít tiskárnu k dispozici.
Všechny Vaše objednávky jsou v Zákaznickém účtu rozděleny do dvou skupin na Noty připravené k tisku a Již vytištěné noty.
​ 

Máte-li dotaz, tak neváhejte na kontaktujte nás.
​Rádi Vám poradíme s výběrem, transponováním a tiskem not.

Napište nám

email:     info@notyonline.cz
​telefon:  596 541 237
​hotline:  603 453 327